Виконуючий обовʼязки президента Федерації боксу України Олег Ільченко у ексклюзивному коментарі для Sport. UA прокоментував виступ молодіжної збірної команди України на Чемпіонаті Європи серед молоді, який проходив у Хорватії

Молодіжна збірна України стала найкращою командою на Чемпіонаті Європи, здобувши 22 медалі. Українські дівчата та хлопці взяли 8 золотих, 8 срібних та 6 бронзових медалей.

Потужний для України турнір прокоментув виконуючий обов’язки президента Федерації боксу України Олег Ільченко:

«Перш за все, я хочу сказати велике дякую нашим воїнам ЗСУ, завдяки яким наша молодь може займатися спортом і з гордістю підіймати наш прапор на міжнародній арені і показувати, що Україна незламна. Наша перемога на чемпіонаті – це історичний результат, якого ще не було в історії чемпіонату Європи. Ми посіли перше загальнокомандне місце. Ми вибороли медалі у 22-х категоріях з 25 представлених.

Нашого спортсмена визнали найкращим боксером чемпіонату (Максим Зименко). І це зважаючи на те, що наша молодіжна збірна два роки не виїжджала на змагання такого масштабу. Такий результат свідчить про те, що незважаючи ні на що, наші боксери, наша федерація показує результат і має авторитет на міжнародній спортивній арені.