Олег Алекса: «Олександру Усику необхідно переходити у суперважкий дивізіон»

Олег Алекса: «Олександру Усику необхідно переходити у суперважкий дивізіон»

В ніч з 21 на 22 липня світ дізнався ім’я нового абсолютного Чемпіона світу з боксу у крузервейті. Боксера, який став одноосібним володарем чемпіонських поясів за версіями: WBC, WBO, IBF  та WBA. Окрім того, переможець фіналу Суперсерії отримав пояс від авторитетного боксерського видання The Ring, а також головний трофей WBSS – Кубок Мохаммеда Алі.  

Варто зазначити, що для Олександра Усика поєдинок у столиці Росії проти Мурата Гассієва став вже п’ятою вдалою спробою захисту поясу Чемпіона світу за версією WBO та першим намаганням здійснити захист титулу WBC. Саме пояс WBC наш боксер здобув за підсумками півфінального поєдинку у Литві проти Майріса Брієдіса.

Цікаво також, що поєдинок проти Гасієва став шостим поспіль для Олександра, який наш боксер проводить на виїзді у рідних стінах своїх опонентів. Останнім поєдинком для нашого боксера в Україні став захист поясу Інтерконтинентального Чемпіона за версією WBO проти Педро Родрігеса. Ну а після чого ми стали свідками низки захоплюючих поєдинків в Польщі, де Олександр здобув пояс Чемпіона світу за версією WBO, два поєдинки в Сполучених штатах Америки, а вже після чого Усик підписав контракт на виступ у змаганнях Всесвітньої боксерської Суперсерії.

Про підсумки фіналу змагань та майбутні перспективи Олександра, про вражаючий бій проти Гассієва, про швидкість роботи ніг та з ким необхідно надалі тренуватися Олександру…. Свої думки про ці аспекти і не тільки висловилось керівництво Федерації боксу України.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.