Тріумф юніорської збірної в Ірландії

Юніорська збірна України, під керівництвом Олега Кудінова, зуміла показати фактично сенсаційний результат на міжнародному турнірі в Ірландії «Smithfield Boxfest 2018».

Відповідно до результатів проведених поєдинків в активі нашої команди 10 золотих нагород.

Нагадаємо, участь в змаганнях приймали 8 збірних команд, серед яких: Норвегія, Данія, Німеччина, Латвія, Литва та Палестина.

Вагова категорія +80 кг – Андрій ХАПЕЦЬКИЙ

Варто відмітити, що завдяки такому потужному виступу юніорська збірна України здобула перше місце у загальному медальному заліку. Окрім того, кращим тренер турніру було визнано старшого тренера нашої команди Олега Кудінова. Також нагороду отримав і український суддя Павло Василинчук, який став кращим суддею змагань. Нагадаємо, нещодавно Павло Василинчук успішно склав іспити на 3 суддівські зірки AIBA.

Окрім того, кращими боксерами змагань стали також двоє українців – Максим ГОРОДНЮК (вагова категорія 52 кг) та Юрій ЗАХАРЄЄВ (вагова категорія 66 кг).