Дмитро Шенцев привітав учасників XIХ турніру з боксу пам’яті Івана Кожедуба

Дмитро Шенцев привітав учасників XIХ турніру з боксу пам’яті Івана Кожедуба

9-10 листопада 2018 року Чугуїв приймав юних боксерів з Дніпропетровської, Сумської, Харківської та Херсонської областей.

У п’ятницю, 9 листопада, в Чугуївській дитячій-юнацькій спортивній школі пройшло урочисте відкриття XIХ міського турніру з боксу серед юнаків, присвяченого пам’яті тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації Івана Кожедуба.

Турнір з боксу проходить за підтримки Благодійного фонду Дмитра Шенцева.

Вітаючи учасників та гостей турніру, Дмитро Шенцев відзначив: «Місто Чугуїв любить спорт і всіляко його підтримує. Ми хочемо, щоб наші діти виросли щасливими і всебічно розвиненими людьми. Важливо приділяти увагу саме дитячим змаганням з боксу. Якщо ми не будемо приділяти увагу дітям на цьому етапі, то ні з кого буде виростити справжніх олімпійських чемпіонів».

Звертаючись до юних спортсменів народний депутат, перший віце-президент Федерації боксу України Дмитро Шенцев підкреслив: «Бокс привчає дітей до праці, тільки через роботу над собою можна досягти високих результатів. Я впевнений, що цей досвід стане вам у пригоді в дорослому житті, і ви будете брати не тільки спортивні п’єдестали, а й життєві».

Політик традиційно вручив подарунки дитячій спортивній школі від Благодійного фонду Дмитра Шенцева. Цього разу це ваги, які так необхідні для контролю ваги спортсменів.

Два дні ринг спортшколи не був порожній ні на хвилину. Сто сорок юних боксерів намагалися показати свою майстерність. Бої йшли на рівних. За підсумками турніру перше загальнокомандне місце, значно випередивши наступні команди, завоювала збірна міста Чугуїв, у якої 13 перших і 3 других місця.

Слід зазначити, що цьогорічний турнір показав високий рівень підготовки юних боксерів.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.