Підійшов до завершення Чемпіонат України з боксу серед жінок Харків-2019

Підійшов до завершення Чемпіонат України з боксу серед жінок Харків-2019

Підійшов до завершення Чемпіонат України з боксу серед жінок у вікових групах: жінки, молодь, юніорки та дівчата.

За підсумковими результатами змагань першість у загальному медальному заліку, враховуючи усі вікові групи, посіла збірна команда Києва. На другому та третьому місцях Івано-Франківська область та Харківська відповідно.

«Завершився чемпіонат України з боксу серед жінок. Рівень боксу, який показали наші дівчата, вражає. Упевнений, що вони зможуть виграти не одну медаль на змаганнях найвищого рівня, в тому числі і завоювати ліцензії на Олімпійські ігри 2020 року, – зазначив перший віце-президент Федерації боксу України, харків’янин Дмитро Шенцев. Думаю, жіночий бокс має великі перспективи для створення гідного спортивного іміджу нашої країни. Наших спортсменок активно підтримує Федерація боксу України. Мій благодійний фонд також бере участь в цьому. За підсумками Чемпіонату переможниці і призерки отримали премії, які я спеціально заснував, щоб підтримати наших, безумовно, талановитих дівчат».

Варто зазначити що саме за результатами даних змагань буде сформовано склад збірної України, який представлятиме нашу країну на цьогорічних Чемпіонатах Європи, світу та братиме участь у ліцензійних стартах на Олімпійські ігри 2020 року.

До Вашої уваги пропонується ознайомитись з підсумковими результатами змагань. Для завантаження перейдіть за нижченаведеним посиланням.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.