Ivan Navi та Мята – хедлайнери вечора боксу «Українських левиць» у Вінниці

Ivan Navi та Мята – хедлайнери вечора боксу «Українських левиць» у Вінниці

Одні з найбільш відомих сучасних хітмейкерів, автори та виконавці багатьох запальних пісень, які ми з вами щоденно слухаємо в ефірі українських радіостанцій, одні з найбільш, без перебільшення, яскравих виконавців українського шоу бізнесу IVAN NAVI та Мята стануть хедлайнерами вечора боксу за участю «Українських левиць» у Вінниці.

Нагадаємо, 25 травня о 19:00, у вінницькому спортивному клубі «Нокаут» відбудеться безпрецедентна подія в українському боксі – друга матчева зустріч «Українських левиць» на міжнародній арені.

Містом, з якого наші дівчата розпочали підкоряти світові світовий ринг став Львів. Ну а менш ніж за місяць саме Вінниця підхопить, матимемо надію, переможну естафету яскравих вечорів боксу за участю «Левиць»

Саме в рамках майбутнього головні організатори та спонсори нашої команди підготували дійсно цікаву та насичену програму. Окрім безкомпромісних двобоїв за участю найсильніших дівчат України глядачі стануть свідками виступів одних з найбільш прогресивних та відомих українських виконавців Ivan Navi та Мята.

Головним спонсором вечора у Вінниці виступає компанія «Фаворит спорт». Головний технічний партнер – «Jako».

Приходь та підтримай наших дівчат! Саме у тебе буде можливість стати свідком нового формату проведення вечорів українського боксу!

Пишемо новітню історію «Українських левиць» разом!

Продаж квитків на сайті ESPORT.IN.UA

 

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.