Василь Ломаченко представлятиме Україну на Олімпійських іграх у Токіо-2020?

Василь Ломаченко представлятиме Україну на Олімпійських іграх у Токіо-2020?

Десять послів спортсменів увійшли до робочої групи Міжнародного Олімпійського комітету, яка займатиметься організацією кваліфікаційних боксерських турнірів Олімпіаду та безпосередньо самого боксерського турніру на Іграх у Токіо-2020. Про це повідомляє видання insidethegames

Напрочуд приємно відзначити те, що серед десяти почесних послів є й українець Василь Ломаченко. Окрім того до групи увійшли також француженка Сара Орамун, від Азії китаєць Ху Цзяньгуань і індійська спортсменка Мері Ком, від Африки – нігерієць Лукмо Лаваль і марокканка Хадіжа ель-Марді, від Америки – кубинець Хуліо Сезар ла Круз і американка Мікаела Майер, від Океанії – новозеландець Девід Ньйока і австралійка Шеллі Уоттс.

«Робоча група МОК по боксу ставить інтереси боксерів на перше місце, – заявив голова робочої групи МОК по боксу Морінарі Ватанабе. – Ми захоплені складом групи представників і сподіваємося на тісну співпрацю в прийнятті всіх рішень і плануванні заходів. Ми переконані, що тісна співпраця з такими різносторонніми та відомими спортсменами дасть свій результат».

МОК зазначає, що спортсменів-послів було обрано голосуванням, яке проводили Національні Олімпійські комітети, комісіями спортсменів НОК, а також Національними Федераціями. Критерії відбору були наступними: спортсмени мали досвід виступів на міжнародних змаганнях протягом останніх чотирьох років, дата народження не пізніше 31 грудня 2001 року, а також вони мали бути діючими боксерами-олімпійцями чи представниками професійного боксу.

Нагадаємо, що ліцензійні боксерські турніри у відборі на Ігри у Токіо-2020 пройдуть в два етапи: 1-й – Континентальні турніри, 2-й – світовий боксерський турнір. З 3 по 14 лютого 2020 року відбудеться кваліфікаційний турнір в регіоні Азія/Океанія, з 20 по 29 лютого відбудеться африканська кваліфікація, з 1 по 24 березня пройде європейський турнір в Лондоні, а з 26 березня по 3 квітня відбудеться американська кваліфікація в Буенос-Айресі. Світовий боксерський ліцензійний турнір пройду з 13 по 20 травня в Парижі. В даних змаганнях участь зможуть взяти участь лише ті спортсмени, хто ще не зумів завоювати путівку на Ігри на Континентальних змаганнях.

Літні Олімпійські ігри пройдуть з 24 липня по 9 серпня, змагання з боксу відбудуться з 25 липня по 9 серпня.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.