Юнацька збірна Україна провела сумісний НТЗ з командою Англії

Юнацька збірна Україна провела сумісний НТЗ з командою Англії

У Харкові юнацькі збірні України, під керівництвом Валерія Хлистова та Олександра Остапчука, провели сумісний навчально-тренувальний збір з командою Англії. Про це розповів головний тренер юнацької збірної України Олександр Остапчук

«В першу чергу висловлюю слова подяки президенту Харківської обласної Федерації боксу Леоніду Задорожному за надану можливість провести сумісний збір з командою Англії,зазначив Олександр Остапчук.Загалом результатами зборів я залишився повністю задоволеним. Важливо, що у підготовка до головних спортивних стартів ми маємо можливість тренуватися з найкращими командами світу, якими, безумовно, є англійці. Наші хлопці та дівчата виконали на цьому зборі великий об’єм роботи та отримали достатньо бойової практики. Тому, я переконаний, що саме цей збір суттєво допоможе нам у підготовці до головних міжнародних стартів».

Сумісний навчально-тренувальний збір у Харкові проходив на базі Харківського ХТЗ протягом тижня. Розповів президент обласної федерації боксу Леонід Задорожний.

«Приємно відзначити, що на базі нашого комплексу збірні команди України з різних видів спорту мають можливість на високому рівні проводити навчально-тренувальні збори. Від себе додам, що ми прикладаємо усіх зусиль, аби створювати якомога кращі умови для їх проведення, зазначив Леонід Задорожний.Дуже приємно було спостерігати за роботою наших збірних з англійцями. Переконаний, що саме завдяки подібним заходам рівень наших боксерів зростатиме та наші юні боксери радуватимуть нас своїми результатами на міжнародній арені».

Федерація боксу України висловлює подяку Харківській обласній Федерації боксу за організацію на високому рівні сумісного навчально-тренувального збору збірних команд України та Англії.

Вашій увазі пропонується також переглянути фотозвіт з НТЗ

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.