Ігор Сапожко: «Бровари вперше приймають змагання такого рівня, але це почесне право заслужили»

Ігор Сапожко: «Бровари вперше приймають змагання такого рівня, але це почесне право заслужили»

У грудні місяці велике спортивне місто Київщини, Бровари, прийматиме чемпіонат України з боксу до 22 років. 17 грудня у спорткомплексі Броварського вищого училища фізичної культури пройде відкриття чемпіонату, 21 грудня в ТРЦ «Термінал» – фінальні поєдинки.

Всеукраїнський захід проводиться спільно Міністерством культури, молоді та спорту, Федерації боксу України, Київською обласною федерацією боксу, Броварською федерацією боксу і під патронатом Броварського міського голови. Ігор Васильович Сапожко звернувся з вітальним словом до учасників і гостей турніру.

– Маю велику честь вітати в Броварах учасниківі Чемпіонату України з боксу. За перемогу та право представляти Україну на Чемпіонаті Європи боротимуться без перебільшення найкращі та найсильніші боксери країни, віком до 22 років. Змагання такого рівня в нашому місті відбуваються вперше, але я переконаний, що ми це почесне право заслужили.

Володимир Кличко, Сергій Дзиндзирук, Юрій Нужненко, Віктор Постол – ці прізвища сьогодні знає весь світ. Вони неодноразово перемагали та прославляли Україну. Всі ці Чемпіони – вихованці броварської школи боксу, яка сильна і дотепер. Не маю сумнівів, що перелік прізвищ буде розширюватись і в нас буде ще не один привід пишатися своїми земляками.

Дуже гордий, що участь і у нинішньому Чемпіонаті України братиме броварчанин Андрій Лопушенко, 2001 р.н., у ваговій категорії до 49 кг. Щиро бажаю Андрію перемоги!

Вітаю всіх учасників та впевнений, що в спорті завжди перемагає найкращий!

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.