Микола Буценко: «2020 рік такий, що потрібно постійно бути в бойовій формі!»

Микола Буценко: «2020 рік такий, що потрібно постійно бути в бойовій формі!»

Капітан Національної збірної України Микола Буценко  – про настрій перед ліцензійним турніром на Олімпійські ігри Токіо-2020 року.

Микола Буценко – один із тих, на кого варто звернути особливу увагу напередодні головних турнірів цього року. Срібний призер Європейських ігор-2019 у Мінську, а також чемпіонатів Європи Мінськ-2013 і Харків-2017, бронзовий призер чемпіонату світу Алмати-2013. Після реформ вагових категорій, коли конкуренція зростає та кількість претендентів навіть на саму олімпійську ліцензію, не кажучи вже про медалі. Тим не менш, Буценко буде в центрі уваги європейського боксу як один із більш досвідчених і титулованих українських бійців.

– У 2020 році це перші такі масштабні збори для вас, чи рік видався ігровий і ви не випадали з темпу?

– У 2020 році це вже третій наш збір. До кожного збору підходжу відповідально. 2020 рік – дуже насичений: попереду відбір на Олімпіаду та, сподіваюся, й самі ігри. Тому потрібно бути завжди у формі!

–  Якого плану робота очікується?

– Робота у нас на кожному зборі спеціальна – залежно від підготовки, це ОФП або СФП. Ми, збірники, завжди працюємо дуже добре, виконуємо завдання, поставлене тренерським штабом.

–  Чого очікуєте від ліцензійного турніру в вашій ваговій категорії? Наскільки велика тут конкуренція? Чи не вплинуло на це укрупнення вагових категорій на Олімпіаді?

– Після зменшення кількості вагових категорій в чоловічому боксі у моїй вазі конкуренція суттєво виросла. А дивлячись на те, що це – відбір на Олімпіаду, куди всі хочуть потрапити, боротьба буде напрочуд складною. Тому всі працюють зараз на результат. Відчуваю, що знаходжусь у чудовій формі, тому прагнутиму до здобуття ліцензії.

–  Яка програма мінімум для Вас на найближчому ліцензійному турнірі?

– Налаштований на максимум. Проте головне для мене та команди наразі – здобуття Олімпійських ліцензій. Будемо все робити для цього.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.