Анна Лисенко: «У Лондон – тільки за перемогами і ліцензіями!»

Анна Лисенко: «У Лондон – тільки за перемогами і ліцензіями!»

На ліцензійному турнірі в Лондоні визначиться наше представництво на Олімпіаді в Токіо. Зрозуміло, максимальна увага – кожному з наших спортсменів. Серед п’яти дівчат, які готуються до березневого випробування, всі вже мають бойовий досвід, міжнародні нагороди та свої власні досягнення. Але все одно, ясна річ, сприймають олімпійський рік – як шанс взяти участь в Іграх, що є честю й підсумком багаторічної роботи для будь-якого спортсмена. Розпитуємо Анну Лисенко, з яким настроєм підходить до вирішального збору та турніру.

– Сезон 2019/2020 почався для мене успішно: виграла чемпіонат України, на чемпіонаті Європи, на жаль, зупинилася за крок від медалі, посівши 5 місце, потім Кубок України, який був відбірковим на олімпійський рік і ми до нього дуже готувалися, тому запам’яталася саме ця найвища нагорода Кубка України.

– На зборах вже багато встигли?

– Підготовка йде повним ходом, багато працюємо над техніко-тактичними вміннями, дуже важлива психологічна складова, якій теж приділяємо багато уваги. Загалом, тренування проходять з хорошим настроєм і мотивацією.

– Ліцензійний турнір – це як ніби «звіт» за всю пророблену роботу за чотири роки. Відповідальність тисне?

– На такому етапі, як ліцензійний турнір, простих суперників не буває. З багатьма зі своєї ваговій категорії 69 кг я боксувала і багатьох знаю. Настрій, звичайно, бойовий! Їдемо тільки за перемогами і ліцензіями!

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.