Пройшло жеребкування Європейського ліцензійного турніру

Пройшло жеребкування Європейського ліцензійного турніру

Дано старт першому ліцензійному турніру на Олімпійські ігри Токіо-2020 для нашого Континенту. Декілька годин тому у Лондоні пройшла офіційна церемонія жеребкування Європейського ліцензійного турніру, який з 14 по 24 березня прийматиме столиця Англії.

Перші поєдинки Європейського ліцензійного турніру відбудуться вже завтра, 14 березня. І вже в рамках стартового змагального дня ми вболіватимемо за чотирьох представників нашої команди.

Дасть старт для нашої команди на турнірі в Лондоні Марина Мальована (вагова категорія 60 кг), яка у другій парі на рингу “Б” проведе поєдинок проти турчанки Есри Їлдіз.

В шостій парі, на тому ж рингу “Б”, ми вболіватимемо за нашого капітана – Миколу Буценка (вагова категорія 57 кг). Суперником нашого боксера стане представник Данії Фредерік Єнсен.

В заключній парі денної програми змагань триматимемо кулаки за суперважковаговика Цотне Рогаву. Свій дебютний бій на турнірі Цотне проведе проти латвійця Алгірдаса Баніуліса.

Ну а закриватиме змагальну програму для збірної України в рамках стартового змагального дня – Тетяна Коб. В рамках першого кола Тетяна боксуватиме проти азербайджанки Анахнім Агаєва.

Нагадаємо, що пряму трансляцію поєдинків ми зможемо переглянути на офіційному ОЛІМПІЙСЬКОМУ КАНАЛІ. Початок завтрашніх поєдинків о 14:00.

Ну а поки що пропонуємо Вам ознайомитись з детальними результатами жеребкування та складом пар першого дня змагань.

Для завантаження перейдіть за нижченаведеними посиланнями.

 

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.