Степан Грекул: «На ліцензійному турнірі виграє найсильніший!»

Степан Грекул: «На ліцензійному турнірі виграє найсильніший!»

Буковинець Грекул давно входив у когорту перспективних, і наслідком цілеспрямованої роботи від юнаків і молодіжки до тепер отрмиав великий олімпійський шанс. Саме Степану довірили поборотися за олімпійську ліцензію в ваговій категорії 81 кг від України. Ясна річ, ми розпитали у нашого боксера про враження від зборів, сподівання на ліцензійний турнір і олімпійські старти.

— Позаду – продуктивні збори. У якому настрої та з яким доробком вирушаєте на ліцензійний турнір?

— Перед Лондоном тренери плідно з нами попрацювали. Збори пройшли на хорошому рівні. Мав багато хороших спаринг-партнерів, що дозволило мені добре підготуватися до ліцензійного турніру, на який я вирушаю лише з однією метою — повернутися з ліцензією.

— Це ваш перший ліцензійний турнір. Чого від нього очікуєте?

— Думаю, що боротьба за ліцензії буде дуже жорсткою. Скажу так: виграє найсильніший!

— 2020 рік не давав часу для перепочинку, що й не дивно – попереду Олімпіада. Що передувало для вас поїздці на ліцензійний турнір?

— Поточний рік для мене розпочався дуже вдало. Я став фіналістом турніру Странджа в Болгарії. Як бачите, тренерський штаб гарно розподілив нам навантаження та бойову практику. Тож, думаю, наша збірна вирушає в Лондон із бойовим настроєм. Всім нашим – ні пуху!

 

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.