Понад 20-ть професійних боксерів з Європи взяли участь у відборі на Олімпійські ігри у Токіо

Понад 20-ть професійних боксерів з Європи взяли участь у відборі на Олімпійські ігри у Токіо

14 березня поточного року у Лондоні стартував Європейський ліцензійний турнір у відборі на Олімпійські ігри у Токіо. Проте, вже 16 березня турнір був призупинений через пандемію коронавірусу у світі.

На сьогоднішній день інформації щодо нових дат продовження Європейського ліцензійного турніру Національні Федерації ще не отримали. Проте, перший та важливий крок до відновлення тренувального процесу вже зроблено. За отриманою інформацією від Міністерства молоді та спорту України, Національні збірні вже самим найближчим часом відновлять тренувальний процес. Це може означати, що і до відновлення міжнародних стартів залишається не так багато часу. Таким чином нові строки проведення Європейського та світового ліцензійних турнірів ми зможемо дізнатися вже згодом. Нагадаємо, що самі Олімпійські ігри у Токіо перенесені на літо 2021 року.

Цікаво зазначити й той факт, що вперше з моменту реалізації реформи AIBA з допуску професійних боксерів до відбору на Олімпійські ігри, одразу понад 20 діючих профі боксерів з Європи прийняли участь у ліцензійному турнірі в Лондоні. При чому до участі в змаганнях були допущені боксери без обмеження по кількості проведених поєдинків на професійному ринзі. Раніше це обмеження складало 15 боїв.

Нагадаємо, що вперше професійні боксери взяли участь в Олімпійських іграх у 2016 році. А відбиралися на Олімпіаду професійні боксери через турнір учасників проектів APB/WSB.

Цікаво, що лише через чотири роки, а саме на нинішньому відбірковому ліцензійному турнірі, ми побачили двадцять одного учасника і це лише з Європи. В той час як на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро (2016 рік) участь приймали лише троє професійних боксерів.

«Дуже приємно бачити, що так багато професійних боксерів спробували свої сили на відбірковому ліцензійному турнірі у Лондоні. Ми бачимо, що кількість бажаючих з кожним роком росте. Лише 21 професійний боксер виступив від Європи. Цікаво буде переглянути статистику по завершенню всіх континентальних та світового відбіркових турнірів, зазначив виконавчий директор ФБУ Донатас Піскун.Переконаний в тому, що професійні боксери посилять конкуренцію в олімпійському боксі. Від цього бокс лише виграє. Приємно відмітити, що реформа AIBA реально діє і вже сьогодні ми бачимо результат. Погодьтесь, те що у 2013 році викликало подив, сьогодні – це реальна картина справ у світовому боксі. Переконаний в тому, що ця тенденція з кожним роком прогресуватиме. Адже Олімпійська медаль – спортивна мрія кожного боксера».

Вашій увазі список прізвищ професійних боксерів, які взяли участь у ліцензійному турнірі в Лондоні 2020:  

Вагова категорія 51 кг: Sanae Jah (Бельгія)

Вагова категорія 51 кг: Nina Radovanovic (Сербія)

Вагова категорія 60 кг: Maryna Malovana (Україна)

Вагова категорія 60 кг: Delfine Persoon (Бельгія)

Вагова категорія 60 кг: Maiva Hamadouche (Франція) 

Вагова категорія 60 кг: Marija Malenica (Хорватія)

Вагова категорія 69 кг: Karolina Koszewska (Польща) 

Вагова категорія 69 кг: Aleksandra Rapajic (Сербія)

Вагова категорія 69 кг: Ani Hovsepyan (Вірменія) 

Вагова категорія 69 кг: Ivana Habazin (Хорватія) 

Вагова категорія 57 кг: Samuel Kistohurry (Франція) 

Вагова категорія 75 кг: Balazs Bacskai (Угорщина) 

Вагова категорія 75 кг: Sorin Caliniuc (Румунія) 

Вагова категорія 81 кг: Blagoy Naydenov (Болгарія)

Вагова категорія 81 кг: Radenko Tomic (Боснія та Герцеговина) 

Вагова категорія 81 кг: Karel Horejsek (Чехія) 

Вагова категорія 81 кг: Luka Plantic (Хорватія)

Вагова категорія 91 кг: Nikolajs Grisunins (Латвія) 

Вагова категорія 91 кг: Dzemal Bosnjak (Боснія та Герцеговина)  

Вагова категорія 91 кг: Mateusz Masternak (Польща)

Вагова категорія +91 кг: Vladan Babic (Сербія) 

 

 

 

 

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.