Федерація боксу Луганської області провела регіональний турнір на відкритому повітрі

Федерація боксу Луганської області провела регіональний турнір на відкритому повітрі

Обласні Федерації боксу, згідно рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, поступово виходять з карантину та розпочинають активно проводити навчально-тренувальні збори та перші регіональні турніри.

Нещодавно ми повідомляли про успіхи на цьому поприщі Федерації боксу Одеської області, яка вже стигла провести ряд юнацьких турнірів та професійних вечорів боксу, а тепер і Луганщина доєдналася до цих ініціатив.

Так днями на базі фізкультурного комплексу «Олімп» юна команда Луганської області провела навчально-тренувальні збори, а наступного дня відбувся й відкритий турнір Луганської області з боксу за участю команд: Сєверодонецька, Рубіжного, Старобільська, Кремінної та Харкова.

«В першу чергу хотів висловити слова подяки Луганській обласній Адміністрації та особисто відмітити Начальника Управління молоді та спорту Луганської ОДА Антона Волохова за допомогу в проведенні тренувальних зборів та матчевої зустрічі, зазначив президент Федерації боксу Луганської області Олександр Матросов. – Загалом в рамках турніру ми стали свідками десяти захоплюючих поєдинків на відкритому повітрі. Хочу відзначити, що це наш перший турнір після карантину, проте, гарантовано не останній. В найближчий час ми будемо проводити тренувальні збори та змагання для наших боксерів аби наші спортсмени відновлювали форму та отримували необхідну бойову практику. Від Федерації боксу Луганської області вдячний усім командам за участь та цікаві поєдинки».

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.