ФБУ запрошує усіх на відкрите тренування з фітбоксу на НСК «Олімпійський»

ФБУ запрошує усіх на відкрите тренування з фітбоксу на НСК «Олімпійський»

Найближчої неділі, 5 липня, на Національному спорткомплексі «Олімпійський» відбудеться відкрите тренування з фітбоксу, яке проводитиметься за участю провідних спортсменів Національної чоловічої та жіночої збірних України.

Федерація боксу України запрошує взяти участь у тренуванні усіх бажаючих. Заняття проходитиме під керівництвом майстра спорту міжнародного класу, учасниці I молодіжних Олімпійських ігор, чемпіонки світу з боксу серед молоді Ангеліни Бондаренко та спортивного директора ФБУ Антона Чередниченка.

Початок тренування – о 8.30. Місце проведення – територія спорткомплексу НСК «Олімпійський».

Виконавчий директор ФБУ Донатас Піскун відзначив: «На минулих вихідних за ініціативи Міністерства молоді та спорту НСК «Олімпійський» приймав масштабний захід для усіх громадян, в якому були залучені десятки різноманітних видів спорту. Ці відкриті тренування відвідали сотні людей, що свідчить про велике зацікавлення українців спортом і фізичною активністю.

Ми вирішили підтримати ініціативу Міністерства і цього разу провести власний захід, який у більшій мірі буде присвячений саме боксу. Хочемо заохотити насамперед нашу молодь, щоб вона активно приєднувалася до нас. Діти – наше майбутнє, і хто як не ми маємо залучати їх до здорового способу життя та занять спортом. Якщо відкриті тренування сподобаються прихильникам боксу, то зробимо їх регулярними, залучатимемо зірок нашого виду спорту. Робитимемо все, щоб якомога більше людей полюбили бокс і могли пишатися нашими чемпіонами».

Тим, хто бажає взяти участь у відкритому тренуванні у компанії боксерів збірної України, радимо взяти з собою зручне спортивне взуття і одяг. Також нагадуємо, що для запобігання розповсюдження вірусу COVID-19 варто вдягати маски та користуватися антисептиком.

ДОВІДКА. Фітбокс – це аеробно-силовий тренінг, в якому поєднуються запальність і ритм аеробіки з рухами і технікою боксу. Його вправи спрямовані для тих, хто швидко і за нетривалий час хоче отримати стрункий силует і гору м’язів. Фітбокс користується популярністю і серед чоловіків, і серед жінок. Заняття фітбоксом сприяють:

– поліпшенню координації рухів;

– скиданню зайвих жирових відкладень і корекції фігури;

– загальному фізичному розвитку;

– тренуванню серцево-судинної і дихальної систем;

– зміцнення вестибулярного апарату;

– розвитку силових показників;

– поліпшенню техніки боксу.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.