Перемога без нокауту: Андрій Ісаков і його тренер прокоментували результати поєдинку 1 липня

Перемога без нокауту: Андрій Ісаков і його тренер прокоментували результати поєдинку 1 липня

У середу, 1 липня, у рамках вечора професійного боксу у Києві боксер Національної збірної України Андрій Ісаков одноголосним рішенням суддів впевнено здолав суперника з Чернігова Вадима Костючка.

20-річний вінничанин Андрій Ісаков, а також його особистий тренер Владислав Кашеєв спеціально для пресслужби ФБУ прокоментували переможний бій, який став першим після кількамісячної паузи, пов’язаної з карантином.

Андрій Ісаков:

«В першу чергу хотів би подякувати президенту Федерації боксу Вінницької області Олегу Алексі, віце-президенту нашої Федерації Олександру Ревунову за постійну підтримку та допомогу в моїй підготовці до професійних поєдинків. Окрема подяка моєму тренеру Владиславу Кашеєву. Це саме ті люди без яких не було б перемог.

Я був радий знову відчути себе в ринзі і сповна віддатися суперництву. Не скажу, що попередні кілька місяців пройшли марно, адже я багато тренувався у домашніх умовах і намагався не розтратити фізичні кондиції. Також допомогли спаринги з Санею Хижняком під час зборів Національної команди. Але все ж офіційний поєдинок не можна порівняти з тренувальним спарингом, тому відчуваю полегшення з відновленням змагального процесу.

Що стосується конкретно поєдинку з Вадимом Костючком, то бій був дуже в’язким – у суперника дуже незручний і навіть «брудний» стиль боксу. Він сковував мої рухи, постійно клінчував. А в першому раунді застосував недозволений прийом, вдаривши мене головою під око. Гадаю, що так він хотів спровокувати мене на якісь аналогічні дії, але я на це не повівся, продовжував боксувати у своїй манері і в підсумку здобув перемогу, яка стала для мене четвертою на профі-ринзі. До речі, вже 15 липня планую провести свій наступний бій. Ім’я суперника наразі ще невідоме».      

 

Владислав Кашеєв:

«Кожен боксер проводить бій так, як йому дозволяє суперник. В даному випадку супротивник Андрія виявився дуже добре підготовленим до тактики мого підопічного. Можливо, зіграло роль і те, що папа Вадима Костючка – відомий рефері, суддя міжнародної категорії з боксу Михайло Костючок. Отже, Вадим прекрасно знайомий з боксерськими правилами, які дозволяють затримання, низькі нахили голови. Інша справа, що час від часу Вадим все ж порушував правила, коли його голова опускалася нижче пояса. По суті, його мета була зрозумілою – зберегти себе від неминучого нокдауну або нокауту. В результаті він і сам не боксував, і не давав це робити Андрію.

Цей бій, в першу чергу, приніс користь моєму підопічному з точки зору набуття досвіду. Додам, що в разі швидкого нокауту Андрій не зміг би як слід «продихатися». А так він відбоксував повноцінні чотири раунди і отримав необхідне фізичне навантаження».

 

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.