У Харкові відбудеться матчева зустріч Україна – Болгарія: анонс і склад пар

У Харкові відбудеться матчева зустріч Україна – Болгарія: анонс і склад пар

30-31 липня у Харкові, на базі ДЮСШ №6 відбудеться дводенна матчева зустріч між збірною України, складеною в основному з харківських спортсменів, та збірною Болгарії, яка буде представлена у своєму найсильнішому складі.

У четвер, 30-го числа відбудеться урочисте відкриття матчевої зустрічі Україна – Болгарія. Початок – о 16.30. Бої розпочнуться о 17.00.

Склад пар 1-го дня зустрічі Україна – Болгарія:

52 кг

Катьохін (Україна) – Ергунал (Болгарія)

57 кг

Коваленко (Україна) – Асенов (Болгарія)

63 кг

Харциз (Україна) – Русинов (Болгарія)

75 кг

Рибалко (Україна) – Рамі (Болгарія)

81 кг

Толмачов (Україна) – Ніконов (Болгарія)

91 кг

Горсков (Україна) – Пантелєєв (Болгарія)

91+ кг

Ловчинський (Україна) – Белберов (Болгарія)

У п’ятницю відбудеться другий день зустрічі. Початок боїв також о 17.00.

Збірна Болгарії:

Президент Федерації боксу Харківської області Леонід Задорожний у коментарі пресслужбі ФБУ зазначив, що поєдинки з болгарськими спортсменами стануть хорошою перевіркою для українців на шляху підготовки до відповідальних змагань і розраховує на те, що дехто з цих боксерів зможе вибороти ліцензії на Олімпійські ігри-2021.

«Загалом протягом двох днів відбудеться 14 боїв, по сім – у четвер та п’ятницю. Ми вдячні болгарській збірній, яка приїхала до Харкова практично у своєму найсильнішому складі. Що стосується нашої команди, то вона створена ситуативно на основі харківських боксерів. Хочу підкреслити, що результат зустрічі з Болгарією не буде визначальним. Це лише товариський спаринг. Але для тренерів української команди він дасть важливу інформацію з точки зору форми наших бійців. Сподіваємось перевірити у справі нашу перспективну молодь, яка вже наступає на п’яти першим номерам збірної», – відзначив Леонід Задорожний.

Також повідомимо про те, що 31 липня – 1 серпня у харківській ДЮСШ ХТЗ відбудеться дводенна матчева зустріч між збірними Харківської, Одеської і Дніпропетровської областей по всім віковим категоріям. У перший день, 31-го числа, початок боїв об 11.00. Наступного дня бої розпочнуться о 10.00. Організатори запрошують усіх бажаючих на перегляд змагань.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.