День Незалежності з боксом: 23–24 серпня у Харкові відбудуться матчеві зустрічі збірної України

День Незалежності з боксом: 23–24 серпня у Харкові відбудуться матчеві зустрічі збірної України

23 серпня (на честь Дня міста Харків) та 24 серпня (на честь Дня Незалежності України) у Харкові, в парку Шевченка, відбудуться матчеві зустрічі між основними збірними України та Вірменії, а також між збірними України та Болгарії (боксери до 18 років). За поєдинками, що проходитимуть під відкритим небом, можна буде спостерігати вільно, за умов дотримання всіх необхідних заходів безпеки. Початок обох змагальних днів – о 15.00.

За тиждень до проведення матчів у Харкові на базі ХТЗ розпочався навчально-тренувальний збір спортсменів збірної України. Слід зазначити, що наша команда займається далеко не в основному складі – велика кількість найсильніших боксерів олімпійської збірної на цьому зборі відсутня. За словами тренерів національної команди, в основному на тренуваннях боксери «підтягують» функціональні кондиції, бігають кроси і працюють на боксерських лапах. Важливо зазначити, що поєдинки проти вірменських та болгарських спортсменів носитимуть неофіційний і товариський характер, тож їхній результат не матиме принципового значення.

«Ми дуже вдячні національній збірній Вірменії та молодіжній збірній Болгарії за те, що змогли знайти можливість приїхати до Харкова. Найближчі кілька днів будуть досить насиченими, адже харків’яни святкуватимуть спочатку День міста, а потім і День незалежності України. Любителі спорту можуть знайти час і подивитися боксерські бої: поєдинки молодих спортсменів почнуться о 15.00, а дорослі боксуватимуть о 18.00, – відзначив у коментарі пресслужбі ФБУ президент Федерації боксу Харківської області Леонід Задорожний.Для нас велика честь організувати це спортивне свято. Крім того, тренерський штаб національної команди України отримає цінну інформацію щодо того, в якій формі перебувають наші бійці і перевірить у справі нашу перспективну молодь. Побажаємо нашим спортсменам хороших поєдинків, а глядачам – яскравого видовища!»

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.