Члени збірної України Ярослав Харциз і Роберт Мартон беруть участь у Гран-прі Загреба

Члени збірної України Ярослав Харциз і Роберт Мартон беруть участь у Гран-прі Загреба

У столиці Хорватії проходить 2-й міжнародний турнір Гран-прі Загреба, який вже за традицією збирає багатьох сильних боксерів не лише з країн Європи, а й світу. У змаганнях беруть участь спортсмени з України, Росії, Франції, Італії, Швеції, Польщі, Чилі, ДР Конго, Сирії, Афганістану та інших держав.

Україну представляють на турнірі два члени Національної збірної серед чоловіків Ярослав Харциз у ваговій категорії до 63 кг і Роберт Мартон до 91 кг.

У перший день чвертьфіналів обидва представники «синьо-жовтої» збірної впевнено розібралися із супротивниками. Харциз у поєдинку проти шведа Ібрагіма Бахтіарі впевнено контролював усі раунди і переміг – 3:0. З таким же рахунком завершився чвертьфінал між Робертом Мартоном і представником Польщі.

У п’ятницю – день півфіналів. Поки що відомо про результат двобою за вихід у фінал, в якому Харциз здолав чергового суперника – ще одного боксера з Польщі. У битві за перше місце він зійдеться з росіянином Габілом Мамедовим.

Виступ українських боксерів прокоментував головний тренер Національної збірної України Леонід Лоївський.

«Дуже тішить, що, незважаючи на складну ситуацію з пандемією, наші спортсмени все частіше беруть участь у престижних змаганнях. Гран-прі Загреба – одне з них. І Ярослав, і Роберт – молодці, адже самі попросилися виступити у столиці Хорватії. Відзначив би і Федерацію Харківської області, а також особисто Леоніда Задорожного і Олександра Манчака, які дали дозвіл. Отримати якісну бойову практику на даний момент – дуже корисно. Чекаємо повернення наших двох бійців додому з найвищим результатом – першим місцем», – відзначив Леонід Лоївський.  

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.