«Українські Левиці» у Києві переграли Збірну міст – 4:1

«Українські Левиці» у Києві переграли Збірну міст – 4:1

У неділю, 25 жовтня, в Києві у рамках шоу Ліги Жіночого Боксу команда «Українські Левиці» здобула свою чергову перемогу над командою дівчат – Збірною українських міст – 4:1.

Інна Статкевич здолала Світлану Уманську, Катерина Рогова перемогла Любов Окшу, Валерія Єрошенко була сильнішою за Тамару Модебадзе, а Тетяна Петрович здобула перемогу над Марією Сєдою.

Єдина перемога представниць Збірної міст в активі у Вероніки Корець, якій підняли руку у запеклій битві з «Левицею» Ліною Каріченською.

Підсумки боксерського вечора підбив головний тренер «Українських Левиць» Володимир Богатиренко.

«Усі бої були дуже видовищними, цікавими і навіть де в чому драматичними. Незважаючи на складну ситуацію з пандемією, майже всі суперниці продемонстрували відмінну бойову підготовку. Єдина неприємна новина: Снєжана Холодкова не змогла виступити за Збірну міст через хворобу, і її замінила Тамара Модебадзе. Напевно, Холодкова склала би більш серйозну конкуренцію Валерії Єрошенко. Тома теж дала достойний відпір, але виявилася трошки слабшою за Валерію.

Мене дуже тішить, що рівень українського боксу зростає. Що стосується нашого наступного виступу, то, можливо, він відбудеться у грудні. Але все залежить від подальшої ситуації з карантином», – відзначив Володимир Богатиренко.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.