Боксери збірної України беруть участь у турнірі пам’яті Лівенцева в Мінську

Боксери збірної України беруть участь у турнірі пам’яті Лівенцева в Мінську

З 24-го по 26 листопада у Мінську проходить турнір пам’яті Віктора Лівенцева, в якому беруть участь спортсмени збірної України, а також команди Білорусі, Іспанії та Франції.

Ці змагання є одним з важливих етапів підготовки до офіційних стартів, зокрема, і до кваліфікаційних турнірів на майбутні Олімпійські ігри-2021. На цьому наголосив тренер Національної збірної України серед чоловіків Валерій Даниленко.

«У наших непростих умовах, коли постійно чуємо про відміну офіційних змагань, такі турніри, на яких спортсмени можуть відточити свою майстерність, потрібні нам як повітря! Наразі цінуємо кожну наявну можливість провести міжнародні бої. Результат на цих змаганнях для нас не такий важливий. Головне – отримати бойову практику. Також хотів би відзначити Федерацію боксу Харківської області та її першого віце-президента Олександра Манчака, які домовилися про візит українських спортсменів до Білорусі», – зазначив Валерій Даниленко.

Відзначимо, що на турнірі беруть участь спортсмени чоловічої команди України –Данило Катьохін (52 кг), Ярослав Харциз, Яніс Куріленко (обидва – 63 кг), Степан Овганісян (69 кг), Богдан Толмачов (75 кг), Максим Коц (81 кг), Роберт Мартон, Рамазан Муслімов (обидва – 91 кг), а також спортсменки жіночої команди України – Анна Охота (51 кг), Юлія Циплакова (57 кг), Анна Охрей (60 кг), Анна Лисенко (69 кг), Анастасія Черноколенко (75 кг).

У перший день змагань українці проводили поєдинки зі спортсменами збірної Білорусі. Для ознайомлення з результатами боїв перейдіть за посиланням.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.