Чотири перемоги та п’ять бронз: підсумки чергового змагального дня у Болгарії

Чотири перемоги та п’ять бронз: підсумки чергового змагального дня у Болгарії

Перший півфінальний день юніорського Чемпіонату Європи пройшов переважно за переможних виступів представників чоловічої збірної України. Дівчата ж, за результатами сьогоднішніх поєдинків, гарантували для збірної України бронзові нагороди змагань.

Розпочав переможну ходу нашої команди в 1/2 Континентальної першості лідер збірної України у вазі до 50 кг, представник Донеччини – Максим Рудик. В захоплюючому півфінальному протистоянні наш боксер не залишив шансів своєму супернику з Сербії та здобув дострокову перемогу у другому раунді.

Також з переможну крапку у півфіналі вагової категорії до 54 кг поставив й представник Запорізької області – Айдер Абдураімов. Одноголосним рішенням суддів наш боксер здолав представника Сербії.

Не залишив шансів своєму опоненту й лідер чоловічої Збірної України у вазі до 75 кг – Віталій Грабовський (Хмельницька обл.). З переконливим рахунком 5:0 Віталій переміг боксера з Ізраїлю.

Єдину перемогу, в рамках сьогоднішнього змагального дня, для жіночої збірної України принесла Анастасія Крамаренко (Одеська обл.). В півфіналі Анастасія здолала представницю Румінії.

Володарками бронзових нагород за результатами півфіналів стали п’ятеро представниць нашої команди, а саме: Єлизавета Воєвудко (вагова категорія 46 кг), Аліна Маляр (вагова категорія 50 кг), Ізабель Габорець (вагова категорія 52 кг), Ярослава Масюткіна (вагова категорія 54 кг) та Тетяна Довгаль (вагова категорія 57 кг).

Вашій увазі також пропонується ознайомитись з детальними результатами поєдинків за 30 листопада. Для завантаження перейдіть за нижченаведеними посиланнями.

 

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.