Українці Горсков та Трофименко стали чемпіонами легендарного турніру Golden Gloves 2020

Українці Горсков та Трофименко стали чемпіонами легендарного турніру Golden Gloves 2020

У Сербії з 26-го по 29 листопада проходив один з найстаріших у світі боксерських турнірів «Golden Gloves 2020». Змагання відбувалися вже 63-й рік поспіль. До міста Сомбор, яке цього року стало центром проведення заходу, приїхали 52 боксери з 13 країн. Більшість збірних виставили дуже сильний склад боксерів, серед яких – учасники олімпійських кваліфікаційних турнірів, основні претенденти на поїздку на Ігри в Токіо.

Україну представляли Едуард Трофименко (вагова категорія – до 57 кг), Юрій Шестак (63 кг), Дмитро Рибалко (75 кг), Степан Грекул (81 кг) та Сергій Горсков (91 кг). Тренер – Сергій Глущенко. Суддівський корпус на турнірі був представлений суддею міжнародної категорії AIBA Павлом Василинчуком.

Золоті нагороди на турнірі завоювали двоє наших співвітчизників – Сергій Горсков переміг у фіналі з рахунком 3:2, а Едуард Трофименко впевнено здолав суперника по фіналу – 4:1.

Також в активі українців два срібла. Причому і Юрій Шестак, і Дмитро Рибалко, за словами очевидців, ні в чому не поступалися опонентам у фінальних боях, але судді винесли вердикт не на їхню користь (обидві поразки з рахунком 2:3).

Лише один з українських учасників не зміг дійти до фіналу. Степан Грекул програв у півфіналі, не пройшовши всю дистанцію бою. Секунданти українця вирішили зняти його по ходу поєдинку. У підсумку – «бронза» у скарбничку нашої команди.

Найкращою збірною цього міжнародного турніру стала команда господарів – збірна Сербії, на рахунку якої 10 виграних медалей (2 золоті, 2 срібні та 6 бронзових).

Найкращим боксером змагань був визнаний кубинець Жоанхел Мойа, що переміг у фіналі нашого Юрія Шестака. Найкращим поєдинком був визнаний бій Дмитра Рибалка з алжирцем Немоучі Джонсом (75 кг).

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.