Чемпіонат України з боксу серед спортсменів до 22 років: анонс

Чемпіонат України з боксу серед спортсменів до 22 років: анонс

З 8-го по 14 лютого у місті Чернівці відбудеться Чемпіонат України з боксу-2021 серед чоловіків та жінок до 22 років.

Відзначимо, що цей турнір стане першою великою подією для українського боксу у 2021 році, а також першим заходом, що буде проведений після того, як значна частина змагань в Україні була відмінена або перенесена через пандемію.

Важливо також, що саме Національна першість в Чернівцях стане головним відбірковим етапом у формуванні збірної України серед спортсменів до 22 років, які представлятимуть нашу державу на Чемпіонаті Європи. Континентальна першість відбудеться попередньо у травні-червні поточного року в Італії. Тож немає сумнівів, що до столиці Буковини з’їдуться найкращі та найперспективніші українські молоді боксери, які подарять вболівальникам безліч цікавих та безкомпромісних двобоїв.

Місцем проведення змагань стане спортивно-патріотичний клуб «Поєдинок» (вул. Головна, 246).

Розклад змагань:

8 лютого – день приїзду, реєстрація учасників і жеребкування;

9 лютого – перший змагальний день;

10 лютого – другий змагальний день;

11 лютого – третій змагальний день;

12 лютого – півфінали;

13 лютого – фінали;

14 лютого – від’їзд учасників. 

Час початку боїв: кожного дня передбачено дві змагальні сесії: денна – 12.00 – 15.00; вечірня – 16.00 – 19.00.

У турнірі братимуть участь спортсмени 1998—2002 рр. народження. Всього розігруватимуться 20 комплектів медалей – у десяти вагових категоріях серед чоловіків і десяти жіночих вагових категоріях.

За загальноприйнятими на час пандемії COVID-19 нормами змагання відбуватимуться без  глядачів. Тим не менш, за всіма без виключення боями можна буде спостерігати онлайн. Прямі відеотрансляції будуть доступні на офіційному каналі Федерації боксу України в YouTube та на офіційній сторінці у Facebook.

Крім того, до показу боїв долучився один з найбільших спортивних медіамайданчиків України, медіапартнер Федерації боксу України – портал Xsport, що дозволить значно більшій частині української аудиторії побачити на власні очі вирішальні дні змагань. Саме на сайті XSPORT будуть показані півфінальні та фінальні двобої.

Організатори запевняють, що особливу увагу було приділено саме організації трансляції змагань. Прямі ефіри розпочнуться з першого змагального дня, а півфінальні та фінальні протистояння будуть показані з декількох камер, з повторами найцікавіших моментів кожного з раундів у перервах. Коментуватиме поєдинки один з найкращих боксерських коментаторів України – Максим Діденко.  

Отже, закликаємо справжніх прихильників боксу не пропустити яскраве спортивне видовище!

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.