Компанія «Green Hill» презентувала Олександру Хижняку ексклюзивний спортивний одяг та екіпірування

Компанія «Green Hill» презентувала Олександру Хижняку ексклюзивний спортивний одяг та екіпірування

Технічний партнер Федерації боксу України – компанія «Green Hill» – презентувала лідеру Національної збірної України, чемпіону світу Олександру Хижняку ексклюзивну лінійку спортивного екіпірування, яка була змодельована спеціально для одного з найкращих боксерів Європи та світу.

«Green Hill» вже не перший рік є постачальником рукавичок та іншого реманенту для українських бійців, однак саме Олександр Хижняк удостоївся можливості отримати від цієї компанії зі світовим ім’ям, історія якої нараховує більше 100 років, ексклюзивну продукцію та екіпіровку. Боксерське спорядження має дуже стильний та вишуканий вигляд і, сподіватимемося, допомагатиме Олександру здобувати гучні перемоги над найсильнішими суперниками.

Презентація нового чемпіонського «дрес-коду» відбулася на олімпійській базі у Кончі-Заспі за участю самого Олександра Хижняка та його тренера Олександра Хижняка-старшого, головного тренера Національної збірної України Леоніда Лоївського і директора українського представництва компанії «Green Hill» Вадима Гончаренка.

«Для компанії «Green Hill» є великою честю співпрацювати з таким всесвітньовідомим спортсменом і без перебільшення гордістю нашої держави, як Олександр Хижняк, – розповів у коментарі прес-службі ФБУ Вадим Гончаренко. – Ми розробили для нашого чемпіона спеціальний модельний ряд – це костюми, футболки, шорти, халат, рукавички, «лапи» та усі інші необхідні деталі з «джентльменського набору» боксера. Усі речі іменні та вироблені з найякісніших матеріалів. Олександр був у захваті, коли отримав це спорядження. І для нас його думка дуже цінна. Тож тепер подумаємо про розширення нашої співпраці з ФБУ та збірною України».   

Олександр Хижняк знявся також у яскравій фотосесії. Найкращі світлини пропонуємо до вашої уваги.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.