Сергій Богачук може стати «Відкриттям року» за версією WBC

Сергій Богачук може стати «Відкриттям року» за версією WBC

На офіційному сайті World Boxing Council розпочалось голосування за багатьма номінаціями аби прихильники боксу визначили найкращих боксерів та поєдинків 2020 року.

Приємно відзначити, що серед претендентів є й представник Вінниччини – Сергій Богачук. Відповідно до голосування Сергій претендує на звання – «Відкриття року».

Варто відзначити, що Сергій Богачук є одним з найбільш прогресивних та, безумовно, одним з головних проспектів української школи боксу в США. На сьогоднішній день Сергій має неймовірно потужний рекорд з 18 поспіль перемог. Відзначимо, що усі свої поєдинки Богачук закінчив достроково.

Стала відома й нова дата поєдинку вінничанина Сергія Богачука проти американця Брендона Адамса (21-3, 13 КО). Нагадаємо, попередньо боксери мали провести поєдинок у грудні, проте бій був перенесений через позитивний тест на COVID-19 у нашого боксера. 

Таким чином нова дата – 25 лютого. Як і раніше поєдинок пройде у Лос-Анджелесі (США).

Нагадаємо, що майбутній суперник Сергія Богачука претендував у 2019 році на пояс WBC. Проте в тому поєдинку Адамс зазнав поразки одноголосним рішенням суддів.

Ще одним цікавим фактом є й те, що у 2018 році Брендон Адамс перемагав чемпіона світу з України Євгена Хитрова. До слова, саме Брендон Адамс завдав першої поразки Євгену на професійному ринзі.

Підтримати та віддати свій голос за нашого боксера ви зможете перейшовши за посиланням

 

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.