Молодіжна чоловіча збірна України стала найкращою на Міжнародному турнірі у Чорногорії!

Молодіжна чоловіча збірна України стала найкращою на Міжнародному турнірі у Чорногорії!

Молодіжна збірна України посіла третє загальнокомандне місце на Міжнародному турнірі «Адріатична перлина», який з 17-го по 21 лютого проходив у Чорногорії. Загалом у змаганнях взяли участь близько 140 спортсменів з 13 країн.

Наша команда, що була представлена 22 спортсменами (19 хлопців і три дівчини), завоювала на турнірі 15 медалей, серед яких 4 золоті, 3 срібні і 8 бронзових. Це третій результат серед усіх збірних. Перше місце – у збірної Узбекистану – 15 медалей (5+3+7). Друге – у команди Індії з 12 медалями (5+3+4).

Слід відзначити, що у чоловічому заліку Україна опинилася на вершині! З десяти вагових категорій у чоловіків наші вітчизняні боксери, яких очолює старший тренер молодіжної збірної України Олег Кудінов, виграли в чотирьох!

Чемпіонами «Адріатичної перлини-2021» стали Геннадій Масленніков (60 кг), Ратмір Турчанінов (64 кг), Юрій Захареєв (69 кг) та Матвій Ражба (81 кг).  

Срібними призерами змагань стали Дмитро Пащенко (46–49 кг), Василь Ткачук (+91 кг) та єдина дівчина-медаліст у складі української команди Марина Стойко (69 кг).

Бронзові медалі в активі Руслана Цикало (52 кг), Максима Власюка, Дмитра Тодорова (обидва – 56 кг), Володимира Швирла (60 кг), В’ячеслава Бригаденка (69 кг), Дениса Салабая (81 кг), Микити Горбатенка та Михайла Уланського (обидва – 91 кг).

Турнір «Адріатична перлина» є одним з важливих етапів підготовки для молодіжної збірної України до молодіжного чемпіонату світу AIBA, який пройде у квітні цього року в польському місті Кельце.

Для завантаження детальних результатів турніру у Чорногорії переходьте за посиланням.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.