Терміново! Європейський ліцензійний турнір перенесений з Великобританії до іншої країни

Терміново! Європейський ліцензійний турнір перенесений з Великобританії до іншої країни

В зв’язку з дуже напруженою ситуацією у Великобританії, спричиненою поширенням нового штаму коронавірусу COVID-19, Олімпійська група з підготовки та організації боксерських ліцензійних турнірів (BTF – Boxing Task Force) Міжнародного Олімпійського комітету ухвалила рішення про перенесення боксерського Європейського ліцензійного турніру, який мав пройти в Лондоні, до іншого місця.

У заяві BTF сказано, що  інформація з приводу обрання нового місця проведення змагань буде надана 17 лютого.

«Рішення було прийнято з урахуванням поточної ситуації та посилення обмежень на поїздки до/з Великобританії та з урахуванням відгуків, отриманих від національних боксерських федерацій та Національних олімпійських комітетів. BTF хоче висловити свою подяку Британській олімпійській асоціації, GB Boxing, UK Sport та всім зацікавленим сторонам за їхню велику відданість та зусилля у цій складній ситуації», – сказано у заяві.

Нагадаємо, що європейська кваліфікація на Ігри XXII Олімпіади розпочалася у Лондоні у березні 2020 року, але була терміново відмінена після трьох днів змагань через спалах COVID-19. Нині визначені нові дати проведення турніру – з 22-го по 26 квітня.

Тим часом прем’єр-міністр Японії Йосіхіде Суга заявив, що складна ситуація у світі з розповсюдженням COVID-19  не вплине на проведення Ігор у цьому році.

«Японія проведе Олімпіаду та Паралімпіаду в Токіо цього літа… Ми твердо маємо намір провести Ігри. Вони дадуть світу надію і сміливість. Це стане символом перемоги людства над вірусом, символом єдності», – зазначив він.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.