Збірна України до 22 років завоювала чотири бронзові нагороди на Міжнародному турнірі “Босфор”

У Стамбулі завершився Міжнародний турнір “Босфор”. Престижні змагання проходили з 16-го по 21 березня і зібрали близько 200 боксерів з 23 країн. Нагадаємо, що Україна була представлена на турнірі збірними до 22 років під керівництвом Сергія Глущенка (чоловіча команда) і Володимира Богатиренка (жіноча команда).

Українські спортсмени у підсумку завоювали у Туреччині чотири бронзові нагороди. Треті місця на п’єдесталі пошани посіли Тарас Бондарчук (вагова категорія – 63 кг), Максим Молодан (69 кг), Сергій Горсков (91 кг) та Юлія Стойко (69 кг). Вітаємо наших атлетів! Прикро, але, на жаль, жодному з представників “синьо-жовтої” збірної цього разу не вдалося вийти до фіналів і втрутитися у боротьбу за чемпіонське звання.

Нижче до вашої уваги – результати фінальних боїв на турнірі “Босфор”, які відбулися у суботу. Також за наведеними посиланнями можна ознайомитися із повним складом чемпіонів та призерів змагань.