На Чемпіонат світу серед молоді-2021 зареєструвалася вражаюча кількість учасників

На Чемпіонат світу серед молоді-2021 зареєструвалася вражаюча кількість учасників

Як повідомляє офіційний сайт Міжнародної боксерської асоціації, закінчився термін реєстрації на Чемпіонат світу з боксу серед молоді-2021, який відбудеться у місті Кельце, Польща, з 10-го по 24 квітня.

На турнір зареєструвалися вражаюча кількість країн – 66. Щодо кількості спортсменів, то у змаганнях візьмуть участь 487 атлетів, серед них – 327 чоловіків і 160 жінки. За кількістю учасників турнір перевершив попередній молодіжний чемпіонат світу, який відбувся три роки тому, у 2018-му.

Чемпіонат світу серед молоді-2021 стане першим турніром з боксу світового рівня під егідою AIBA від початку пандемії. Змагання мали відбутися у 2020 році, але були перенесені на цей рік через спалах COVID-19. Слід додати, що у турнірі візьмуть участь боксери, які мають 2002—2003 роки народження.

З європейського континенту на Чемпіонату світу серед молоді виступлять такі країни: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Бельгія, Боснія та Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Грузія, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Ізраїль, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Чорногорія, Північ  Македонія, Польща, Румунія, Росія, Шотландія, Сербія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Туреччина та Україна.

Представники Азії: Афганістан, Бахрейн, Бангладеш, Індія, Іран, Японія, Йорданія, Казахстан, Киргизстан, Монголія, Непал, Таджикистан, Таїланд, ОАЕ та Узбекистан.

Країни з американської конфедерації, які будуть представлені на змаганнях: Аргентина, Бразилія, Колумбія, Куба, Еквадор, Гайана, Мексика, Нікарагуа, Сент-Люсія, Тринідад і Тобаго та Венесуела.

Збірні з африканського континенту: Центральна Африканська Республіка, ДР Конго, Гамбія, Марокко, Сьєрра-Леоне та Свазіленд.

З 66 країн-учасниць вісім стануть дебютантами подібних форумів, а саме – Бахрейн, Бангладеш, Центрально-Африканська Республіка, ДР Конго, Ісландія, Сент-Люсія, Сьєрра-Леоне та Свазіленд.

«Керівництво AIBA, Місцевий організаційний комітет та всі учасники з нетерпінням очікують на початок Чемпіонату, який стартує найближчим часом у Польщі. Немає сумнівів у тому, що ця подія буде проведена на найвищому рівні відповідно до всіх заходів безпеки. Усі спортсмени зачекалися можливості проявити себе на високому міжнародному рівні, представити свої вміння. Нагадаю, що чимало нинішніх зірок боксу розпочинали свій шлях у спорті з молодіжного чемпіонату світу, і ми не можемо недооцінювати важливість цього турніру для молодого покоління боксерів», – відзначив президент AIBA Умар Кремльов.

Кількість зареєстрованих боксерів по ваговим категоріям:

Жінки 48 кг: 21 боксерів

Жінки 51 кг: 17 боксерів

Жінки 54 кг: 19 боксерів

Жінки 57 кг: 19 боксерів

Жінки 60 кг: 21 боксерів

Жінки 64 кг: 21 боксерів

Жінки 69 кг: 11 боксерів

Жінки 75 кг: 14 боксерів

Жінки 81 кг: 7 боксерів

Жінки + 81 кг: 10 боксерів

Чоловіки 49 кг: 23 боксерів

Чоловіки 52 кг: 35 боксерів

Чоловіки 56 кг: 36 боксерів

Чоловіки 60 кг: 44 боксерів

Чоловіки 64 кг: 39 боксерів

Чоловіки 69 кг: 38 боксерів

Чоловіки 75 кг: 33 боксерів

Чоловіки 81 кг: 33 боксерів

Чоловіки 91кг: 23 боксерів

Чоловіки + 91 кг: 23 боксерів

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.