Чемпіонат світу з боксу серед чоловіків-2023 відбудеться у місті Ташкент

Чемпіонат світу з боксу серед чоловіків-2023 відбудеться у місті Ташкент

Президент Міжнародної боксерської асоціації пан Умар Кремльов під час свого візиту до Узбекистану офіційно оголосив, що Чемпіонат світу з боксу-2023 серед чоловіків відбудеться в Ташкенті.

Місто Ташкент отримало право на проведення світової першості 2023 року серед чоловічих команд під егідою AIBA після успішного представлення заявки Федерацією боксу Узбекистану. Рада директорів AIBA підтримала більшістю голосів столицю Узбекистану в якості місця проведення головної події у світі боксу.

«Я радий оголосити, що Узбекистан, країна, яка має сильних боксерів та характер чемпіона, стане господарем чемпіонату 2023 року. Я впевнений в організації турніру на високому рівні, підтримці величезної кількості вболівальників та в тому, що на нас чекають видовищні та вражаючі бої», – відзначив Умар Кремльов.

Під час свого візиту до Узбекистану Кремльов провів робочу зустріч з керівництвом НОК Узбекистану та очільником Федерації боксу цієї країни. Вони запевнили, що підготовка до Чемпіонату світу з боксу-2023 серед чоловіків вже розпочалася.

Нагадаємо, що Чемпіонат світу з боксу-2021 серед чоловіків, як і планувалося, має пройти восени цього року у місті Белград, Сербія.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.