Українці здобули три перемоги на Чемпіонаті світу серед молоді-2021 у третій день змагань. Склад пар на 16 квітня

У четвер, у місті Кельце, Польща, завершився третій день Чемпіонату світу серед молоді-2021. Нагадаємо, що цей турнір зібрав 487 атлетів з 66 країн світу. Збірна України, яка представлена 19 боксерами (10 хлопців і 9 дівчат), є одним з головних претендентів на нагороди.

На ринг цього дня вийшли п’ятеро українців, які здобули у підсумку три переможних результати. Капітан збірної України Юрій Захарєєв у категорії 69 кг підтвердив свій високий клас дворазового чемпіона Європи серед молоді і здолав в 1/16 фіналу італійця Мануеля Ломбарді. Порадували хорошими результатами також Руслан Цикало (52 кг) і Христина Лакійчук (54 кг). Харків’янин здолав в 1/8 фіналу Міхаіла Тарану з Молдови. Для Руслана це друга перемога другий день поспіль на турнірі! Він – у чвертьфіналі змагань! Так само путівку до чвертьфіналу здобула киянка Лакійчук, яка у своєму двобої була сильнішою за Ану Юлію Будімір-Бекан з Німеччини.

На жаль, невдало завершився день для двох українців: Геннадій Масленніков (60 кг) поступився поляку Павелу Сулецькому, а Юлія Пелешук (48 кг) програла також представниці Польщі Наталії Домініці Кучевській.

У п’ятницю ми вболіватимемо за чотирьох українських спортсменів.