XXXVI всеукраїнський турнір пам’яті Поповича: результати фінальних боїв та підсумкова статистика

Цієї неділі у місті Біла Церква пройшов фінальний день XXXVI всеукраїнського турніру з боксу серед молоді пам’яті Героя України, льотчика-космонавта Павла Поповича. Змагання проходили з 12-го по 16 травня, в них взяли участь 154 боксери 2003-2004 років народження, що представляли 22 регіони України.

Глядачі стали свідками запеклих фінальних боїв у 14 вагових категоріях. Перемогу у підсумковому командному заліку здобула команда Одеської області, спортсмени якої завоювали 7 медалей, зокрема 3 золоті і 4 бронзові нагороди. Друге місце посіла збірна Київської області, в доробку якої 3 золоті і 2 бронзові медалі. Третє місце розділили команди Полтавської та Херсонської областей (2+1+1).

До вашої уваги – результати фінальних боїв, турнірні графіки, підсумковий медальний залік та інша статистика змагань. Для завантаження файлів перейдіть за нижченаведеними посиланнями.