Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів та юніорок: результати півфінальних поєдинків

Сьогодні, 9 липня, відбулися півфінальні поєдинки за участю українських спортсменів на Чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів та юніорок, який проходить в столиці Грузії Тбілісі. 11 українських спортсменів змагатимуться за золоті медалі турніру.

Нагадаємо, турнір стартував 1 липня і завершиться 11 липня.

• Щербина Вікторія (80кг) перемогла спортсменку з Хорватії та вийшла у фінал змагань;
  • Паливода Владислав (80кг) програв спортсмену з Росії та посів 3 місце на Чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів та юніорок.