Анна Лисенко: «Я не прощаюся. Думаю, я повернуся ще сильнішою»

Анна Лисенко: «Я не прощаюся. Думаю, я повернуся ще сильнішою»

Єдина представниця українського жіночого боксу у Токіо-2020 Анна Лисенко після поразки у чвертьфіналі від чемпіонки світу Бусеназ Сюрменелі оцінила свій виступ і проаналізувала, в чому помилилася в сьогоднішньому протистоянні. Анна звернула увагу на попередній бій із турецькою спортсменкою на європейському ліцензійному турнірі у Парижі і наголосила: цього разу їй не вистачило часу на підготовку.

«Я з нею боксувала місяць тому. Мало часу було, щоб підготуватися: десь функціонально, десь ще чогось забракло. Було б трохи більше часу, думаю, я б краще відпрацювала. А поки так, відвоювала. Більше на ногах треба було рухатися: на випередження весь час, не давати розкачати їй роботу, уникати перебоїв. Не завжди виходило, тому що вона постійно тиск створює», – відзначила 29-річна українка, для якої ці Олімпійські ігри стали першими у житті.

За словами Лисенко, їй було б комфортніше боксувати в легшій категорії, проте на Олімпійських іграх у Токіо був вибір лише з п’яти, і різниця між категорією Анни (до 69 кг) і наступною легшою досить велика – дев’ять кілограмів. На єдиному чемпіонаті світу, в якому українка брала участь і дійшла до чвертьфіналу, в 2016 році, вона ще боксувала в категорії до 64 кг.

«Я для своєї категорії недостатньо важка, тож думаю, якщо на наступну Олімпіаду додадуть нові вагові категорії, я спускатимуся. Всі мої суперниці ганяють з 70-72 кг, а в мене два кілограми в запасі. Тому, звісно, складно за міццю та якимись фізичними даними протистояти. Взагалі останні вісім місяців видалися для мене неймовірно тяжкими, і те, що я тут – слава Богу. Я не прощаюся. Думаю, я повернуся ще сильнішою», – сказала Анна в інтерв’ю «Суспільне. Спорт».

Нагадаємо, що після поразки Анни в ¼ фіналу єдиним боксером від України на турнірі залишається Олександр Хижняк. Він проведе свій поєдинок у чвертьфіналі 1 серпня о 6:18 ранку за Києвом.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.