Олімпійський боксерський турнір: українка Анна Лисенко зупинилася за крок до п’єдесталу

29-річна українська спортсменка Анна Лисенко, яка є єдиною представницею українського жіночого боксу на Олімпійських іграх у Токіо, припинила боротьбу за медалі олімпійського турніру.

В 1/4 фіналу наша землячка, яка виступає у ваговій категорії до 69 кг, програла діючій чемпіонці світу Бусеназ Сюрменелі з Туреччини одноголосним рішенням суддів. Лисенко, на думку одного рефері, виграла третій раунд, інші судді віддали суперниці українки всі три раунди.

Вихід у півфінал гарантував би Анні як мінімум бронзову медаль Олімпіади!

Нагадаємо, на стадії 1/8 фіналу олімпійського турніру Лисенко розібралася з представницею Марокко Умаймою Бель Ахбіб, вигравши в неї одноголосним рішенням суддів (5:0).

Боротьбу за олімпійські медалі, таким чином, продовжує лише один представник збірної України – Олександр Хижняк, який свій чвертьфінальний бій проведе у неділю.