Арнольд Хегай: «Бокс не залишу, поки не стану чемпіоном світу»

Арнольд Хегай: «Бокс не залишу, поки не стану чемпіоном світу»

29-річний боксер Арнольд Хегай має за плечима величезний досвід у професійному боксі, а також у тайському боксі, зокрема, він є чемпіоном світу, чемпіоном Європи, багаторазовим чемпіоном України з цього виду спорту.

В інтерв’ю прес-службі ФБУ він розповів про своє рішення виступити на Чемпіонаті України в Одесі, поділився враженнями від свого першого бою з Данилом Гончаруком та розкрив плани на майбутнє.

Арнольде, вітаємо вас з успішним дебютом на Чемпіонаті України. Розкажіть, що спонукало вас, професійного боксера, взяти участь у національній першості серед представників олімпійського боксу?

— Дякую за привітання! Я погодився виступати в цьому змаганні через те,  що в мене з’явився вільний час, який можна використати з користю. У Чемпіонаті України можна боксувати не лише любителям, а й професіоналам. Моє першочергове завдання на Чемпіонаті України — здобути путівку на Чемпіонат світу. До того ж, я давно, майже півтора роки, знаходився без боксерської практики. Це сталось через моїх промоутерів, з якими я більше не співпрацюю…

Як ви оцінюєте свій бій з Данилом Гончаруком?

— Я думаю, що бій минув непогано. Але через відсутність належної практики мені багато чого не вдалося реалізувати.  Не відчував гостроти, не відчував своїх рукавичок. Я звик боксувати на професійному рівні, там рукавички інакші.

Що вас змушує кожного дня тренуватись і тримати себе в формі?

— Мені подобається бокс. Я отримую задоволення від цього. Крім того, боксом я заробляю собі на життя.

А яку мету переслідуєте в боксі?

— Моя основна мета — стати чемпіоном світу серед професіоналів. І я не залишу бокс, поки її не реалізую.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.