Персона дня. Марина Костенко: «Страх стимулює і підштовхує на дивовижні речі»

Персона дня. Марина Костенко: «Страх стимулює і підштовхує на дивовижні речі»

Сьогодні героїнею рубрики «Персона дня» стає 21-річна спортсменка з Дніпра Марина Костенко. На нещодавньому Чемпіонаті України серед жінок у Запоріжжі Марина посіла друге місце, поступившись у фіналі своїй землячці, більш досвідченій суперниці Анастасії Черноколенко. Однак попереду у Марини Костенко – ще багато вдалих виступів, у тому числі і на міжнародному рівні. І з її прагненням до самовдосконалення та жагою до перемог, яка проявляється в її відповідях, по-іншому й бути не може. Судіть самі…

1. Чому бокс та із чого все починалося?

«Бокс – тому що з раннього віку захоплююся  єдиноборствами. Починала свій спортивний шлях у 8 років  із вільної боротьби, але за сімейних обставин та переїзду змінила напрям і перейшла у легку атлетику. Займаючись легкою атлетикою, я виконала розряд кандидата в майстри спорту та була чемпіонкою України , виконавши норматив на відбір чемпіонату світу».

2. Що вас мотивує кожного дня виходити на тренування?

«Найчастіше мене мотивують самі тренування. Мотивує особистий розвиток, вдосконалення техніки з кожним заняттям. Подобається результат, який я маю. Та після того, як почала їздити на збори, відчула рівень підготовки дівчат особисто. З’явилося бажання бути на такому ж рівні, бути не в ролі наздоганяючої, а наблизитися до лідерів якомога ближче. А згодом – і замінити їх. Мене мотивують перемоги, однак поразки мотивують мене не менше. Коли я програю суперниці, я ставлю перед собою ціль все одно її перемогти. Але  рівень моїх суперниць вже досить високий. Я, на жаль, прийшла в цей спорт у дорослому віці, де перемоги даються не так легко, але згодом я досягаю своєї мети».

3. Ваше життєве кредо…

«Моє життєве кредо – піднятися на високий рівень, досягнути неймовірних висот  у житті  і здійснити найбільш сміливі мрії і побажання. А також, не зважаючи на всі труднощі, удосконалювати себе як людину».

4. Чи є місце страху в боксі?

«Я вважаю, що страх повинен бути, тому що він стимулює і підштовхує на дивовижні речі, які сам від себе не очікуєш. Але страхом потрібно вміти керувати».

5. Яким був ваш найважчий бій і чому?

«Важкий бій був у 2019 році  із суперницею, яку я перемогла на цьому чемпіонаті. Я виклалася на повну, та не вистачило досвіду для перемоги. Втім, найважчий бій в мене попереду, тому що я не збираюся зупинятися».

6. Ваша найважливіша поки що перемога – це…

«Найважливіша перемога також на цьому чемпіонаті, оскільки я досить давно зустрічаюся на ринзі з однією і тією ж суперницею і програвала їй кожного разу. Але на цьому чемпіонаті моєю ціллю була перемога у нашому двобої, і я її досягла».

7. Яку мету переслідуєте в боксі?

«Моя мета в боксі на сьогоднішній день – перемагати, виходячи в ринг, та виконати розряд майстра спорту».

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.