Сім боксерів молодіжної збірної України вийшли у фінал Чемпіонату Європи-2021

Сім боксерів молодіжної збірної України вийшли у фінал Чемпіонату Європи-2021

У четвер, 21 жовтня пройшов передостанній день Чемпіонату Європи з боксу серед молоді. Змагання найсильніших молодіжних збірних континенту другий рік поспіль проходять у Чорногорії.

У сьомий змагальний день боксери змагалися у півфінальних боях. Зазначимо, що збірна України є серед лідерів чемпіонату за кількістю призерів – відразу 14 наших спортсменів поїдуть додому з медалями. Крім того, семеро представників «синьо-жовтої» команди пробилися до фіналу, що відбудеться 23 жовтня.

У денній сесії півфіналів Дар`я-Ольга Гутаріна (52 кг) поступилася представниці Росії Валєрії Лінковій. Катерина Боднарчук (57 кг) програла у зустрічі з Аліною Пушкар з Росії. Вероніка Накота (70 кг) перемогла Лію Пукілу з Ізраїлю. Раїса Піскун (80 кг) перемогла Сенанур Кочауглу з Туреччини. Ірина Мельник (54 кг) програла Кевсер Тутунчу з Туреччини. Анна Сезько (66 кг) перемогла Доган Айзе з Туреччини. Ніна Карпенко (+81 кг) поступилася в поєдинку проти представниці Польщі Вероніки Бошен.

У вечірній програмі Айдер Абдураїмов (54 кг) виграв у Хуана Морено з Іспанії. Бозорбой Матякубов (67 кг) переміг Алєксандра Зирянова з Росії. Олександр Балабін (75 кг), на жаль, не зміг вийти на бій проти Акіма Павлюкова з Росії через травму спини. Дмитро Баблюк (+92 кг) вийшов сильнішим в парі з Кірілом Борісовим з Болгарії. Руслан Цикало (57 кг) поступився  Гароглану Ханджанову з Росії. В’ячеслав Бригаденко (71 кг) поступився Джорджії Смоловіці з Чорногорії. Матвій Ражба (80 кг) переміг Коррі Ван Де Паверта з Нідерландів.

Також до вашої уваги повні результати півфінальних боїв.

 

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.