Новини з регіонів. Прикарпатські боксери перемогли на міжнародному турнірі у Варшаві

Прикарпатські спортсмени, а саме боксери Спортклубу “Альянс”, СДЮШОР, студенти ВСП “Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання НУФВСУ” успішно виступили на міжнародному турнірі з боксу у столиці Польщі – Варшаві.

Одразу четверо боксерів завоювали перемоги – Сапіжак Олег, Тищенко Дмитро, Мансуров Олександр, Ткачовський Роман.

На турнір були запрошені відомі гості та боксери: Казімеж Щерба -призер Олімпійських ігор 1976, 1980 років, колишній чемпіон світу за версією WBC Альберт Сосновський, відомий нам за поєдинком проти Віталія Кличка, та інші.

Незадовго до цього турніру ці ж хлопці зуміли вибороти перші місця на міжнародних змаганнях «Кубок Карпат» у Польщі, де наш спортсмен Сапіжак Олег отримав нагороду найкращого боксера змагань серед юніорів.