Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт зустрівся з чемпіоном світу Юрієм Захарєєвим

Сьогодні відбулася зустріч Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта з чемпіоном світу з боксу 2021 року Юрієм Захарєєвим.

19-річний спортсмен нещодавно виграв у фіналі світової першості, що проходила у Белграді, у ваговій категорії до 71 кг. Таким чином, Юрій став наймолодшим чемпіоном світу з боксу в історії України, а крім того першим боксером в історії, який зміг виграти Чемпіонат світу серед молоді та Чемпіонат світу серед дорослих за один рік.

Дорогою до фіналу українець здобув п’ять перемог, у тому числі здолав двох екс-чемпіонів світу, а у вирішальному двобої Захарєєв боксував проти досвідченого представника Федерації боксу Росії Вадима Мусаєва.

Вадим Гутцайт побажав спортсмену подальших перемог та активно готуватися до майбутніх Олімпійських ігор, адже це головна подія в житті будь-якого спортсмена.