Новини з регіонів. Боксери Херсонщини вибороли 5 медалей на Чемпіонаті України до 22 років

Новини з регіонів. Боксери Херсонщини вибороли 5 медалей на Чемпіонаті України до 22 років

Збірна команда Херсонської області серед спортсменів до 22 років взяла участь у чемпіонаті України відповідного віку, який з 24-го по 30 січня проходив у Тернополі. 11 спортсменів представляли Федерацію боксу Херсонської області на змаганнях. За підсумками змагань боксери Херсонської області вибороли 5 медалей – 2 «золота», 1 «срібло» та 2 «бронзи».

Список усіх призерів від Херсонщини:

Максим Галінічев – чемпіон України серед спортсменів до 22 років (вагова категорія 54 кг);

Любов Окша – чемпіонка України серед спортсменів до 22 років (вагова категорія 57 кг);

Едвард Костиренко – срібний призер чемпіонату України серед спортсменів до 22 років (вагова категорія 86 кг);

Катерина Боднарчук – бронзова призерка чемпіонату України серед спортсменів до 22 років (вагова категорія 57 кг);

Діана Коломієць – бронзова призерка чемпіонату України серед спортсменів до 22 років (вагова категорія 52 кг).

Результати збірної Херсонської області на чемпіонаті України прокоментував президент Федерації боксу Херсонської області Олександр Трутнєв:

«Цього року наша команда показала чудовий результат. Максим Галінічев вкотре підтвердив статус чемпіона, у його перемозі сумнівів не було. Любов Окша виклалася на повну, вона проявила всю свою боксерську майстерність і заслужено виграла «золото». Ці боксери гарантували собі участь у чемпіонаті Європи. За крок від першого місця зупинився Едвард Костиренко. За останній рік цей спортсмен виріс як боксер, став більш технічним і точним в ударах. За крок від фіналу зупинилися Катерина Боднарчук та Діана Коломієць, посівши треті місця. Впевнений, що на цих спортсменок чекає яскраве майбутнє!

Порадували абсолютно всі спортсмени збірної, навіть ті, хто не зайняв призових місць. Всі наші боксери впевнено та технічно почувалися в рингу. Більшість наших спортсменів змогли перевірити свої сили у новій віковій категорії, деякі навіть боксували з іменитими боксерами. Це необхідний для них досвід. Попереду на нас чекає ще багато стартів, і ми докладемо максимум зусиль, щоб наші хлопці та дівчата гідно представляли федерацію та область не лише на рингах країни, а й на світових аренах.

Хочу висловити велику подяку віце-президенту Федерації боксу Херсонської області, старшому тренеру збірної команди Херсонської області до 22 років Сергію Меленюку, директору КЗ «ОКДЮСШ з боксу та інших видів спорту» Херсонської обласної ради Дмитру Оболєнцеву, а також особистим тренерам спортсменів Володимиру Дзядевичу, Олександру Курдову, Антону Лук’янченку, Ігорю Бондаренко, Олені Бондаренко, Дмитру Дзядевичу та Вадиму Андріянову. Завдяки спільним зусиллям та праці, яку вони вклали у спортсменів, наші боксери гідно представили Херсонську область на чемпіонаті України!»

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.