Український катмен Олексій Сєдов отримав нагороду IBA

Український катмен Олексій Сєдов отримав нагороду IBA

Приємна новина надійшла з Міжнародної боксерської федерації (IBA). Українець Олексій Сєдов удостоєний звання найкращого катмена України 2021 року за версією IBA.

Президент Федерації боксу Херсонської області Олександр Трутнєв привітав Олексія Сєдова із заслуженим званням та вручив відповідний сертифікат.

«Надзвичайно приємно отримувати позитивні відгуки про роботу та усвідомлювати, що твоя діяльність добре оцінюється, – розповів лауреат нагороди IBA Олексій Сєдов у коментарі прес-службі ФБУ. – Із боксерами Національної збірної України я почав працювати ще у 2012 року. Тоді наша команда гриміла на весь світ. Поталанило застати ще наших легендарних чемпіонів  – Усика, Ломаченка, Хітрова та інших.   

Радий, що мої знання реалізовуються на найвищому рівні. Переконаний, що надання боксеру допомоги у кутку між раундами має принципову важливість і часто може вирішувати долю протистоянь. Вірю у всіх наших спортсменів, а також у те, що ми зможемо гідно підготуватися до Олімпійських ігор 2024 року, куди я також мрію потрапити у складі української делегації».

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.