«Bocskai Memorial Tournament»: три українські боксери перемогли у фінальних боях турніру у Дебрецені

У суботу, 12 лютого відбулися фінальні поєдинки «Bocskai Memorial Tournament». До вашої уваги результати українських боксерів.

Олександр Меленюк (63,5 кг) переміг Ромео Косту з Уельсу та став чемпіоном змагань.

Юрій Захарєєв (71 кг) здолав Ласло Козака з Угорщини і також здобув золоту нагороду.

Богдан Толмачов (80 кг) через хворобу був вимушений знятися з фінального поєдинку. В нашого боксера срібна медаль.

Андрій Ісаков (86 кг) поступився бразильцю Кено Машаду та став срібним призером змагань.

Аркадій Карцан переміг свого співвітчизника Євгена Павловського у фінальному бою вагової категорії до 92 кг і став чемпіоном, відповідно у його суперника по фіналу – «срібло».