Українські боксери завоювали медалі на міжнародному турнірі в Білорусі

Українські боксери вибороли дві срібні та одну бронзову медалі на міжнародному турнірі, що проходив у місті Солігорськ (Білорусь). Змагання зібрали загалом 160 спортсменів з Білорусі, Молдови та України.

Єлісей Шевченко з Южноукраїнська здобув срібну нагороду у ваговій категорії до 60 кг. Максим Балог, що також представляє Южноукраїнськ, завоював «срібло», а Богдан Григоренко з Миколаєва посів третє місце (обидва – у категорії до 70 кг).

Важливо відзначити і те, що найкращим суддею змагань було визнано українця Євгена Харитонова.

Як зазначив один з тренерів української команди Микола Борець, наші боксери показали на змаганнях яскравий бокс.

«Нас тепло зустрічали в Білорусі. Ми вдячні організаторам за хороші умови: нам зробили безкоштовне проживання та харчування. Хлопці здобули гарний досвід, боксуючи з сильними суперниками. Так, в нас немає «золота», але ми здобули три медалі з трьох можливих. Чудово й те, що переможці та призери змагань отримали грошову винагороду: за перше місце на турнірі – 100 доларів, за «срібло» – 75 доларів, за «бронзу» – 50 доларів. Вважаю, що це хороша мотивація для молодих спортсменів», – сказав Микола Борець.