Дмитро Оболєнцев: «Докладемо максимум зусиль, аби вихованці нашої школи показували гідні результати»

Дмитро Оболєнцев: «Докладемо максимум зусиль, аби вихованці нашої школи показували гідні результати»

Наприкінці осені минулого року майстер спорту міжнародного класу, представник Херсонської обласної федерації боксу Дмитро Оболєнцев очолив обласну комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу Херсонської облради – КЗ «ОКДЮСШ з боксу та інших видів спорту». Про свої завдання він розповів в інтерв’ю офіційному сайту Херсонської облради.

Дмитро Миколайовичу, 28 листопада ви очолили КЗ «ОКДЮСШ з боксу та інших видів спорту» Херсонської обласної ради. Розкажіть більше про цей заклад.

– Три роки тому було створено комунальну обласну школу. Протягом цього часу вона переживала процес становлення і наприкінці листопада 2021 року була перейменована на КЗ «ОКДЮСШ з боксу та інших видів спорту» Херсонської обласної ради. Також школа продовжує співпрацювати із ФСО «Україна».

Які види спорту представлені в ОКДЮСШ?

– У нашій школі представлені такі види спорту як кульова стрільба, кіокушин БуДо карате, тайський бокс, легка атлетика, а найбільше відділення – це відділення боксу.

Розкажіть про останні досягнення ваших вихованців.

– На чемпіонаті Європи з боксу серед молоді, що відбувся у жовтні минулого року у Чорногорії, вихованка ОКДЮСШ Катерина Боднарчук стала бронзовим призером змагань. Щодо інших видів спорту, то відзначу успіх наших каратистів, які на чемпіонаті Європи з кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих здобули 7 золотих, 2 срібних та 3 бронзові медалі. Також у грудні відбувся чемпіонат України з кульової стрільби, де представники нашої школи посіли 4-те загальнокомандне місце.

– Ким фінансується ОКДЮСШ?

– КЗ «ОКДЮСШ з боксу та інших видів спорту» фінансується з обласного бюджету. Хочу подякувати керівництву Херсонської обласної ради та Херсонській обласній державній адміністрації за плідну співпрацю та постійну підтримку.

Поділіться планами на рік.

– У майбутньому ми докладемо максимум зусиль, аби вихованці нашої школи показали гідні результати не лише на обласних та всеукраїнських змаганнях, а також на змаганнях європейського та світового рівнів.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.