Новини з регіонів. На Черкащині провідні боксери та тренери отримали грошові винагороди

Новини з регіонів. На Черкащині провідні боксери та тренери отримали грошові винагороди

У Черкаській області за вагомі досягнення на всеукраїнських та міжнародних змаганнях нагородили спортсменів та їхніх наставників. Грошовими нагородами атлетів і тренерів заохотив перший заступник міського голови Черкас, президент Федерації боксу Черкаської області, член Виконкому ФБУ Сергій Тищенко. Спортивний функціонер зазначив, що в першу чергу Черкаська обласна федерація боксу підтримала боксерів, які вже проявили себе на міжнародному рівні.

«По-перше, дякую тренерам, які докладають титанічних зусиль для розвитку своїх вихованців. Без таких фахових патріотів своєї справи, які працюють кожного дня, не було б чемпіонів. Я завжди з величезною повагою згадую свого тренера Михайла Вадимовича, бо, можливо, якби в мене б не заклалося стільки тоді – я б не зробив багато сьогодні.

Ми хочемо створити нашим спортсменам найкращі умови, щоб вони не думали ні про що інше, окрім боксу. Таким чином хочемо підтримати боксерів, що вже встигли проявити себе на національному та міжнародному рівнях. Наша сила в єдності та згуртованості. Ми активно працюємо над створенням належних умов для спортсменів – організацією їхніх тренувань, забезпеченням участі у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня. Що б не трапилось, ми повинні залишатися згуртованою боксерською родиною і працювати заради спільної мети. Наша сила у нашій єдності! Нехай жодні непорозуміння не стануть на заваді розвитку і успіху боксу на Черкащині! Вірю, що спільними силами ми обов‘язково виховаємо не одного чемпіона», – відзначив Сергій Тищенко.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.