Міжнародна боксерська асоціація висловила цілковиту підтримку боксерській спільноті України

Міжнародна боксерська асоціація висловила цілковиту підтримку боксерській спільноті України

Сьогодні, 2 березня, Міжнародна боксерська асоціація (IBA) виступила із заявою щодо підтримки всієї боксерської спільноти України. Наводимо текст цього повідомлення.

«IBA оголошує про низку ініціатив, спрямованих на підтримку збірної України з боксу, а також висловлює вдячність тим членам боксерської родини, які вже надають підтримку.

IBA надаватиме фінансову та матеріально-технічну підтримку українським боксерам та іншим членам команди, які бажають продовжити участь у змаганнях. По можливості, IBA також надаватиме гуманітарну допомогу членам української команди, які прибувають до сусідніх країн.

IBA вже продемонструвала свою прихильність до спортсменів – переміщених осіб і біженців – через команду IBA Fair Chance, яка дебютувала на Чемпіонаті світу IBA серед чоловіків у 2021 році.

IBA хоче подякувати за гостинність Німецькій боксерській асоціації (DBV) та Німецькому національному олімпійському комітету (DOSB) за запрошення до Німеччини українських боксерів та інших членів команди, які нещодавно брали участь у турнірі «Странджа» в Софії. IBA також вдячна Польській боксерській асоціації, федераціям боксу Болгарії та Молдови за підтримку та допомогу.

IBA є великою боксерською сім’єю, яка завжди прагне миру».

Крім того, відповідно до рекомендацій МОК щодо умов участі російських та білоруських спортсменів і їхнього можливого відсторонення від змагань, Міжнародна боксерська асоціація скликала засідання Ради директорів IBA. Засідання відбудеться пізніше цього тижня.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.