Непереможний боксер Олег Довгун захистив чемпіонський титул у США і частину гонорару віддасть на потреби українців

Непереможний боксер Олег Довгун захистив чемпіонський титул у США і частину гонорару віддасть на потреби українців

У ніч з 18-го на 19 березня один з найперспективніших українських боксерів Олег Довгун здобув свою 14-ту перемогу у 14-му поєдинку на профі-ринзі. В місті Гантінгтон, США, у центральному поєдинку вечора боксу він переміг за рішенням суддів 29-річного бельгійця вірменського походження Герама Елояна.

Для боксера з Львівщини це був перший захист титулу NABA (Північноамериканської боксерської асоціації) у ваговій категорії до 55,3 кг, який він завоював торік 13 листопада в бою з американцем Гленном Дезурном. Двобій складався непросто для обох суперників, але 27-річний Олег Довгун на прізвисько «Український Пітбуль» все ж був ефективнішим, продемонстрував майстерність і здобув заслужену перемогу за підсумками 10 раундів бою.

Олег Довгун перед поєдинком розповідав, що йому важко зосередитись на боксі через війну, яку Україна веде з російськими окупантами.

«Це важко, – казав наш боксер. – Я намагаюсь блокувати в своєму розумі те, що відбувається в моїй країні, але я думаю про це весь час. Я хочу виграти і зробити людей щасливими хоча б одну ніч. Я борюсь за український народ, за нашу свободу. Частину грошей зі свого гонорару за бій я пожертвую на допомогу Україні».

Олег Довгун до бою займав шосту позицію у рейтингу WBA. Перемога над Елояном підніме його ще вище і може наблизити до бою за чемпіонський титул.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.